VŠKE Brno - soukromá vysoká škola

Soukromá vysoká škola BrnoUvažujete o studiu na soukromé vysoké škole v Brně? Hledáte obory se zaměřením na oblasti práva, ekonomiky nebo managementu a chcete získat titul bakalář (Bc.)? Pokud je vaše odpověď ano, pak se seznamte s nabídkou studijních oborů naší soukromé vysoké školy.

Studium na soukromé vysoké škole VŠKE Brno je srovnatelné se studiem na veřejné státní škole. VŠKE Brno má akreditaci MŠMT pro níže uvedené obory:

Soukromá vysoká škola VŠKE Brno přijímá studenty celoročně. Studium je určeno jak uchazečům středních škol a VOŠ, tak i zájemcům o studium při zaměstnání. Studovat lze ve 2 základních formách:

  • prezenční studium na soukromé vysoké škole VŠKE Brno
  • dálkové studium (kombinovaná forma) na soukromé vysoké škole VŠKE Brno

Více podrobnějších informací o studiu naleznete zde, nebo kontaktujte studijní oddělení.

Výhody studia na soukromé vysoké škole VŠKE Brno

Soukromá vysoká škola BrnoDíky zkušeným lektorům a odborně erudovaným pedagogům dokážeme nabídnout výuku daného oboru na velmi vysoké úrovni. S tím souvisí i následné možnosti uplatnění našich absolventů při hledání zaměstnání. S vědomostmi a zkušenostmi, které u nás získáte, budete mít mnohem lepší startovní pozici.

Jsme hrdi na naše studijní podmínky, individuální přístup vůči studentům a podporu vašich studijních ambicí. Nejsme státním školským kolosem, kde hlavní roli má systém, formality a administrativa, na místo podpory studia a rozvoje odborných zájmů.

Chtějte studovat na soukromé vysoké škole!

VŠKE Brno - studium na soukromé školePokud zvažujete studium na soukromé vysoké škole, pak nedejte na zcela nepodložené mýty o úrovni soukromých škol. Doba se mění a kvalita, odbornost i přístup soukromých škol k výuce, důraz na uplatnění absolventů v praxi a výběr profi pedagogů jsou dnes již standardem na většině kvalitních soukromých vysokých škol, které si zakládají na dobrém jménu, referencích a doporučení od svých bývalých studentů.

Studium na soukromé vysoké škole je zpravidla vhodným řešením pro ty z vás, kteří se nedostali na školu státní. Tento fakt nemění nic na tom, že studium na soukromé škole je kvalitní a je určeno pro schopné lidi, kteří bohužel měli smůlu, že neprošli často zbytečně složitými testy, které mají sloužit k selekci z velkého množství uchazečů, nikoliv však k tomu aby odhalili, zda vás baví daný obor a máte zájem o studium, nezjišťuje se vaše píle, nasazení a chuť získat znalosti a praktické zkušenosti z oboru, který vás zajímá. Studium na soukromé vysoké škole je cestou, jak napravit tuto situaci, která potká řadu zájemců o studium na veřejných státních vysokých školách. Na soukromé vysoké škole dáváme prostor studovat a projevit svůj zájem všem, kteří chtějí. Oni sami si následně určují, jak budou studovat, a kterak studium dokončí. O vaší budoucnosti proto nerozhodují žádné přijímací a srovnávací testy!

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně studia na soukromé vysoké škole VŠKE Brno, pak nás neváhejte kontaktovat.

 

Související info viz Wikipedie.