Proč VŠKE

1. důvod

Sídlíme v centru Brna. Zájemcům přednášíme i anglicky. Jsme vstřícní k studentům.

více
2. důvod

Bez přijímacích zkoušek - probíhá jen motivační pohovor.

více
3. důvod

Kratší doba studia pro absolventy VOŠ.

více
4. důvod

Můžete bezplatně získat mezinárodní certifikát "Cisco Academy".

více
5. důvod

Můžete v rámci studia získat zbrojní průkaz.

6. důvod

Máme Erasmus a podpoříme Vás, budete-li chtít vyjet do zahraničí.

více
7. důvod

V rámci studentského života (seznamovací, vánoční a absolventský večírek, ples, sjíždění vody) jsme se studenty i absolventy v neformálním kontaktu.

8. důvod

Zdarma jednoduché právní, ekonomické a psychologické konzultace

VŠKE Brno – dálkové studium pro dospělé

Dálkové studium pro dospělé BrnoSoukromá vysoká škola VŠKE Brno nabízí dálkové studium pro dospělé (kombinovaná forma) s výsledným získáním titulu bakalář (Bc.). Studovat můžete v jakémkoliv věku, přičemž jediné kritérium pro přijetí ke studiu je zájem o daný obor a motivace ke zlepšování svých odborných znalostí.

Dálkové studium pro dospělé na VŠKE Brno nejčastěji využívají lidé, kteří potřebují rozšířit profesní kvalifikaci. Dále jsou to zájemci z řad zaměstnanců, kterým brání v kariérním postupu absence vysokoškolského titulu v dané profilaci.

Nabídka studijních oborů

Pokud se chcete dozvědět o jednotlivých studijních programech více, klikněte na odkazy výše, případně nás kontaktujte.

Jak probíhá přijímací řízení

VŠKE - Brno Dálkové studium pro dospěléJelikož zohledňujeme fakt, že o dálkové studium pro dospělé na VŠKE Brno usilují uchazeči, kteří již mají své cíle jasně promyšlené, a žene je osobní motivace k dokončení studia, rozhodli jsme se umožnit přijetí všem takovýmto zájemcům, aniž by museli skládat náročné a stresující přijímací řízení, jehož výsledek často nemusí z různých důvodů vypovídat o jejich zájmu studovat.

Na dálkové studium pro dospělé se lze přihlásit celoročně. Přičemž stačí vyplnit přihlášku a následně absolvovat vstupní motivační rozhovor. Cílem tohoto rozhovoru je zjištění motivace a zájmu studenta daný obor absolvovat. V rámci rozhovoru získáte detailnější pohled na náplň vašeho studijního programu. Stejně tak s vámi prodiskutujeme vaše individuální požadavky spojené se studiem, abychom vám mohli vyjít maximálně vstříc, co se týká času i zaměření studia.

 

Dálkové studium pro dospělé Brno