VŠKE Brno – vysoká škola bez přijímaček

Vysoké školy bez přijímačekMáte zájem o studium VŠ, nepřijali vás na veřejnou vysokou školu, chcete studovat v Brně? Pokud jste hledali vysoké školy bez přijímaček z Brna, pak jste na správném místě. VŠKE Brno je soukromou školou s akreditací MŠMT, kde můžete získat titul Bc. ve specifických oborech, aniž byste museli absolvovat náročné a stresující přijímací zkoušky. Naši školu můžete začít studovat okamžitě, bez nutnosti klasických přijímacích zkoušek, které dle našeho názoru není tolik vypovídající o opravdovém zájmu studenta, na rozdíl od přátelsky vedeného přijímacího pohovoru, který je u nás jediným předpokladem pro přijetí.

Hoďte mýty za hlavu

Vysoké školy Brno bez přijímačekO studiu vysoké školy bez přijímaček panovala vždy řada protichůdných názorů s ohledem na kvalitu a odbornost. Faktem zůstává, že vysoké školy bez přijímaček nelze hodnotit globálně, ale je třeba rozlišovat kvalitu jednotlivé studijní instituce, především pak odbornost pedagogů a skladbu studijního oboru

V dnešní době směřuje řada odborníků z praxe stále více do soukromé pedagogické sféry, kde jsou k dispozici možnosti nových přístupů k výuce, jiný styl práce se studenty a taktéž je kladen větší důraz na praktické využití nabytých znalostí. Proto studium vysoké školy bez přijímaček může na vybraných školách předčit výsledky studia veřejné VŠ, nemluvě o následném uplatnění absolventů v praxi.

Na VŠKE Brno, kde lze studovat bez přijímaček, jsme zvolili přístup, jehož výsledkem je vysoká kvalita a odborná úroveň výuky, která je výsledkem pečlivě sestaveného týmu lektorů a pedagogů. Orientujeme se na úzce profilované obory, které jsou zárukou dobrého uplatnění absolventů, a především skladba studijního plánu každého oboru odpovídá požadavkům na získání uceleného souboru znalostí. Individuální přístup vysoké školy VŠKE Brno nespočívá pouze v možnosti přijetí bez přijímaček, ale také osobním přístupem.

Jak se přihlásit ke studiu na vysoké škole bez přijímaček?

VŠ Brno bez přijímačekVysoká škola bez přijímaček by měla být především o přátelském přístupu a o vstřícnosti bez zbytečných formalit, alespoň tak to chápeme u nás na VŠKE Brno. Proto u nás stačí vyplnit elektronickou přihlášku ke studiu, nebo kontaktovat studijní oddělení, jehož pracovníci vám pomohou s vyplněním přihlášky.

Zapomeňte na stresující srovnávací testy, překombinované testy studijních předpokladů apod. U nás vše probíhá bez přijímaček, jedinou formalitou pro přijetí na VŠKE Brno je absolvování vstupního setkání, tj. velmi přátelského a uvolněného motivačního pohovoru, na kterém zjišťujeme váš zájem o studium, vaše odborné a studijní preference a vzájemně diskutujeme vaše i naše požadavky na úspěšné zvládnutí studia.

Studenty přijímáme celoročně. V rámci vstupního setkání poznáte některé ze svých budoucích pedagogů, takže máte možnost s nimi probrat vaše priority a individuální požadavky. Pro studenty VOŠ máme možnost uznání předchozích výsledků studia.

 

Související info o studiu vysoké školy bez přijímaček na portálu Kampomaturite.cz.