Studujte VŠ bez přijímacích zkoušek

Hledáte možnost přijetí na VŠ bez přijímacích zkoušek? Chcete studovat v Brně obory, které vám zaručují velmi dobré profesní uplatnění? Studium VŠ bez přijímacích zkoušek na VŠKE Brno je vyhlášené pro svůj důraz na praktické získávání poznatků a vstřícnost vůči studentům. Nutnost absolvovat srovnávací testy a podobné stresující přijímací procesy jsme u nás nahradili vstupním poznávacím pohovorem. Ten je jedinou podmínkou přijetí na VŠKE Brno. V rámci pohovoru, který je veden ve velmi přátelském duchu, s vámi řešíme studijní preference, profesní orientaci a zároveň vás seznámíme s profesorským garantem oboru. Tento způsob přijetí na VŠ bez nutnosti absolvování přijímacích zkoušek chápeme jako ideální cestu, jak podpořit váš zájem o studium daného oboru. Nechceme vyřazovat zájemce, které daná oblast baví jen proto, že neprojdou přes všeobecné srovnávací testy na státních vysokých školách. Rozhodně nehodláme poměřovat vaše předurčení pro studium vysoké školy jen tak, že vás podrobíme univerzálním testům, které jsou pro nás spíše zavádějící, protože nevypovídají nic o vašich osobních preferencích.

V případě zájmu o přijetí na VŠKE bez absolvování přijímacích zkoušek nás neváhejte kontaktovat.

Přihláška ke studiu VŠKE


GFX | /obsah/lide | stejskalova.jpg

Mgr. Jana Stejskalová

Ahoj, jmenuji se Jana. Za studijní oddělení VŠKE zajišťuji informační servis pro naše budoucí studenty.

Pokud tedy máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mě obratem kontaktovat. Ráda zodpovím veškeré vaše otázky ohledně podmínek a průběhu studia na naší škole.

Nevíte si rady s vyplněním přihlášky? Nevadí, kontaktujte mě, ráda Vás navedu.

 GFX | recruitment_phone.png 777 939 107

GFX | mail.png studijni@vske.cz

 Závazná přihláška


V rámci bakalářského studia si můžete vybrat z níže uvedených studijních programů:

Po absolvování kteréhokoliv bakalářského programu můžete navázat na studium MBA.

V případě bakalářského studia je podmínkou pro přijetí na VŠKE absolvování střední školy s maturitou. U absolventů VOŠ umožňujeme přijetí na VŠ nejen bez přijímacích zkoušek, ale navíc s možností zkráceného studia, které naváže na VOŠ program.

Studujte VŠ bez přijímacích zkoušek