Studium VŠ při zaměstnání

Potřebujete vysokoškolský titul pro kariérní postup? Chcete se vzdělávat v oborech, které mají skvělé profesní uplatnění a jsou navíc zábavné? Nabízíme nenáročné studium VŠ při zaměstnání. Bez přijímacího řízení a testů. Pokud chcete absolvovat studium při zaměstnání, my vám vyjdeme maximálně vstříc. Nejedná se jen o přijetí, které se realizuje formou individuálního pohovoru, jehož hlavním účelem je zjistit vaše preference, osobní zaměření a požadavky, časové dispozice a jiné speciální požadavky na studium při zaměstnání.

Na základě vstupního pohovoru sestavíme takový studijní plán, který plně vyhovuje vašim časovým možnostem. Individuální přípravu lze pak v jednotlivých dílčích předmětech dohodnout přímo s profesory. Co se týká semestrálních zápočtů a zkoušek, lze je opět absolvovat v termínu a hodině, která je pro vás nejvhodnější, což si stanovíte po domluvě s profesorem.

Zajímáte se o detailnější informace o průběhu studia při zaměstnání na naší škole? Zeptejte se, rádi sdělíme podrobnosti.


GFX | /obsah/lide | stejskalova.jpg

Mgr. Jana Stejskalová

Ahoj, jmenuji se Jana. Za studijní oddělení VŠKE zajišťuji informační servis pro naše budoucí studenty.

Pokud tedy máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mě obratem kontaktovat. Ráda zodpovím veškeré vaše otázky ohledně podmínek a průběhu studia na naší škole.

Nevíte si rady s vyplněním přihlášky? Nevadí, kontaktujte mě, ráda Vás navedu.

 GFX | recruitment_phone.png 777 939 107

GFX | mail.png studijni@vske.cz

 Závazná přihláška
 

Pro absolvování bakalářských programů je podmínka, aby měl student dokončenou střední školu s maturitou. Absolventi VOŠ mohou využít možnosti zkráceného studia. Bakalářské obory můžete studovat při zaměstnání v níže uvedených programech:

Jedná se o vysoce žádané oblasti, které dlouhodobě našim absolventům přináší vysokou míru profesního uplatnění. Především o absolventy bezpečnostně-právních oborů je na trhu práce velká poptávka.

Na bakalářské programy můžete navázat studiem MBA, opět při zaměstnání.

Studium VŠ při zaměstnání