Proč VŠKE

1. důvod

Sídlíme v centru Brna. Zájemcům přednášíme i anglicky. Jsme vstřícní k studentům.

více
2. důvod

Bez přijímacích zkoušek - probíhá jen motivační pohovor.

více
3. důvod

Kratší doba studia pro absolventy VOŠ.

více
4. důvod

Můžete bezplatně získat mezinárodní certifikát "Cisco Academy".

více
5. důvod

Můžete v rámci studia získat zbrojní průkaz.

6. důvod

Máme Erasmus a podpoříme Vás, budete-li chtít vyjet do zahraničí.

více
7. důvod

V rámci studentského života (seznamovací, vánoční a absolventský večírek, ples, sjíždění vody) jsme se studenty i absolventy v neformálním kontaktu.

8. důvod

Zdarma jednoduché právní, ekonomické a psychologické konzultace

VŠKE Brno – soukromá vysoká škola ekonomických studií

Soukromá vysoká škola ekonomických studiíPokud hledáte soukromou vysokou školu ekonomických studií v Brně, pak zvolte jeden ze dvou studijních oborů na VŠKE a zakončete své studium získáním titulu bakalář (Bc.).

Seznamte se s možnostmi studia na VŠKE Brno

Soukromá vysoká škola ekonomických studiíSoukromá vysoká škola ekonomických studií umožňuje studium jak ve formě denního (prezenčního) studia, tak i formou dálkového (absenčního/kombinovaného) studia, které bývá nejčastěji využíváno zájemci z řad střední generace, kteří studují zpravidla při zaměstnání a zvyšují si tímto vzdělání a odbornost pro zlepšení kvalifikace nebo dosažení kariérního postupu.

Přijetí na naši soukromou vysokou školu ekonomických studií probíhá celoročně. Ctíme naši vizi, že studovat má právo kdokoliv, kdo má zájem se vzdělávat v oblasti ekonomiky. Z tohoto důvodu není u nás podmínkou absolvování selekčních přijímacích zkoušek, jak je tomu na většině veřejných státních škol. Na co pedagogové soukromé školy ekonomických studií naopak kladou důraz, je praktické využití předaných odborných znalostí s cílem zvýšení šance uplatnění na pracovním trhu u čerstvých absolventů ekonomických oborů.

VŠKE Brno - Soukromá vysoká škola ekonomických studiíNaše soukromá vysoká škola ekonomických studií poskytuje bakalářské studijní programy schválené akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. V případě jakéhokoliv dotazu na náplň jednotlivých studijních programů či na způsob studia nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Pokud máte zájem studovat soukromou vysokou školu ekonomických studií, pak stačí vyplnit přihlášku.