Proč VŠKE

1. důvod

Sídlíme v centru Brna. Zájemcům přednášíme i anglicky. Jsme vstřícní k studentům.

více
2. důvod

Bez přijímacích zkoušek - probíhá jen motivační pohovor.

více
3. důvod

Kratší doba studia pro absolventy VOŠ.

více
4. důvod

Můžete bezplatně získat mezinárodní certifikát "Cisco Academy".

více
5. důvod

Můžete v rámci studia získat zbrojní průkaz.

6. důvod

Máme Erasmus a podpoříme Vás, budete-li chtít vyjet do zahraničí.

více
7. důvod

V rámci studentského života (seznamovací, vánoční a absolventský večírek, ples, sjíždění vody) jsme se studenty i absolventy v neformálním kontaktu.

8. důvod

Zdarma jednoduché právní, ekonomické a psychologické konzultace

CJOP (SCEL)

Vedení Vysoké školy Karla Engliše,  a.s. se rozhodlo, že od základu změní celý proces přípravy zahraničních absolventů středních škol k přijímacím zkouškám na vysoké školy v České republice.  Pro účely realizace tohoto záměru na základě stávajícího Ústavu managementu a jeho sekce jazyků bylo zřízeno Centrum jazykové a odborné přípravy. V souvislosti s tímto krokem bylo v Praze zřízeno pracoviště VŠKE.

Naše programy

CJOP VŠKE nabízí nejefektivnější, nejintenzivnější (až 28 hodin týdně!) a nejúspornější (viz aktuální tabulku jazykových kurzů a cen) kurzy jazykové a odborné přípravy k přijímacím zkouškám a studiu na vysokých školách v České republice.

Hlavní předností našeho Centra je v tom, že se opíráme o široké možnosti, které má akreditovaná vysokoškolská instituce, a máme tedy reálnou možnost nabídnout našim studentům nejširší spektrum individuálních služeb. Toto jim umožní efektivně využit jak finanční prostředky investované do vzdělání,  tak i svůj čas. Týká se to odborné zejména přípravy k přijímacím zkouškám na vysoké školy.  Nevnucujeme tedy našim studentům již hotové vzdělávací bloky se stanovenou cenou, ale dáváme jim možnost za pomoci našich odborníků a konzultantů připravit si svůj individuální program jak dle výběru předmětů, tak i vyučovacích hodin. Navíc si studenti mohou  vybrat i jazyk, ve kterém budou tyto předměty přednášeny. (český, ruský nebo anglický)