STUDENT AGENCY

STUDENT AGENCY nabízí širokou nabídku pobytů pro všechny věkové kategorie i jazykové pokročilosti. Jejich cílem není neomezený počet škol a kurzů, ale nabídka kvalitní, prověřená dlouholetou spoluprací, podpořená pozitivními referencemi jejich stálých zákazníků. Věříme, že se jim podaří splnit vaše požadavky a naplnit očekávání od zahraničního pobytu také cenovou nabídkou - nabízí cenově výhodné odpolední kurzy i vysoce intenzivní či privátní kurzy.

Seznamte se s nabídkou STUDENT AGENCY

Vyberte si z jejich nabídky na stránkách STUDENT AGENCY. Nabídka je rozdělena dle věku na jazykové pobyty pro dospělé a pro děti.Specifickým produktem je studium na střední škole a univerzitě v zahraničí, kdy studenti odjíždí na rok/semestr a absolvují rok studia tam. Pro školní skupiny pak zajišťujeme školní zájezdy - s výukou nebo poznávací.

Výběr kurzu záleží také na motivaci a důvody cesty na jazykový pobyt. Pokud patříte k těm, kdo vyžadují vysoký standard služeb a máte silnou osobní, ale také pracovní motivaci ke studiu, pak zvolte některou z jazykových škol pro profesionály a motivované klienty, jejichž kurzy budou šité na míru vašim požadavkům.

Přestože v naší standardní nabídce najdete pouze školy akreditované a našimi klienty mnohokrát prověřené, ne každá škola bude vyhovovat komukoli. Někdo dá přednost menší rodinné škole, jiný naopak zvolí rušnou atmosféru školy se spoustou studentů. Velikost města a poloha školy mohou rozhodnout také – čím větší je město, tím větší je obvykle pravděpodobnost dojíždění do školy.

Rádi vám poradí s výběrem školy a doporučí vám místo odpovídající vašim potřebám - kontaktujte STUDENT AGENCY