Proč VŠKE

1. důvod

Sídlíme v centru Brna. Zájemcům přednášíme i anglicky. Jsme vstřícní k studentům.

více
2. důvod

Bez přijímacích zkoušek - probíhá jen motivační pohovor.

více
3. důvod

Kratší doba studia pro absolventy VOŠ.

více
4. důvod

Můžete bezplatně získat mezinárodní certifikát "Cisco Academy".

více
5. důvod

Můžete v rámci studia získat zbrojní průkaz.

6. důvod

Máme Erasmus a podpoříme Vás, budete-li chtít vyjet do zahraničí.

více
7. důvod

V rámci studentského života (seznamovací, vánoční a absolventský večírek, ples, sjíždění vody) jsme se studenty i absolventy v neformálním kontaktu.

8. důvod

Zdarma jednoduché právní, ekonomické a psychologické konzultace

COLLEGE Living

Od roku 2010 Vám tedy nabízíme možnost využít projektu COLLEGE Living, pomocí kterého Vám partnerská společnost pomůže najít ubytování co nejblíže ke škole, Vašim představám a také sehnat spolubydlící.

Spolubydlení na bytech v Brně se cenově pohybuje nejčastěji kolem hranice 3000,- Kč měsíčně, zejména podle jejich velikosti, počtu ubytovaných a stavu bytů. Samozřejmě, cena kolem této hranice byt od bytu kolísá, nájem na osobu se tak pohybuje v rozmezí cca 2.500 - 4.000,- Kč, což zhruba odpovídá cenám na kolejích. Co se ale s kolejemi porovnat nedá, je úroveň bytů, která státní ubytování výrazně předčí – posuďte sami:Pro ty z Vás, kteří se rozhodnete ubytování řešit tímto způsobem, se pak celý proces hledání výrazně zjednodušuje. COLLEGE Living zjistí Vaše požadavky a najde Vám byt na míru. A jelikož v COLLEGE pracují i studenti VŠKE, jsou schopni Vám, budoucím spolužákům předat své zkušenosti, poradit a pomoci Vám vybrat co nejvhodnější bydlení - což je zejména pro studenty, kteří prostředí Brna a úroveň bytů neznají, služba k nezaplacení.

Kontakt

Jaro Kováč
vedoucí projektu
Pavlíčkova 5
602 00, Brno
telefon: +420 608 150 100
e-mail: kovac@ecollege.cz
web: www.ecollege.cz