Proč VŠKE

1. důvod

Sídlíme v centru Brna. Zájemcům přednášíme i anglicky. Jsme vstřícní k studentům.

více
2. důvod

Bez přijímacích zkoušek - probíhá jen motivační pohovor.

více
3. důvod

Kratší doba studia pro absolventy VOŠ.

více
4. důvod

Můžete bezplatně získat mezinárodní certifikát "Cisco Academy".

více
5. důvod

Můžete v rámci studia získat zbrojní průkaz.

6. důvod

Máme Erasmus a podpoříme Vás, budete-li chtít vyjet do zahraničí.

více
7. důvod

V rámci studentského života (seznamovací, vánoční a absolventský večírek, ples, sjíždění vody) jsme se studenty i absolventy v neformálním kontaktu.

8. důvod

Zdarma jednoduché právní, ekonomické a psychologické konzultace

Studujte od února

„Vzdělání je schopnost porozumět druhým.“
– Johann Wolfgang von Goethe

Studujte od února letního semestru nebo darujte vzdělání Vašim nejbližším či kolegům. Pomozte jim nebo Vám v kariérním růstu, otevřete dveře do světa nových příležitostí. Studium je možné denní i kombinovanou formou a to již od 12. února 2018.

Proč začíná studium v únoru?

Vysoká škola poskytuje studium semestrálně, tj. v každém akademickém roce jsou dva semestry. Zimní (září-leden) a letní (únor-červen). V každém semestru se studují jiné předměty, a proto je možné studovat jak od semestru zimního, tak i začít studovat v semestru letním, tedy v únoru.

Čím je studium ukončeno a jaký titul student získá?

Studium je ukončeno Státní závěrečnou zkouškou a obhajobou bakalářské práce. Termíny státních zkoušek probíhají jak v červnu, pro studenty co studují od září, tak v lednu a únoru, pro studenty, co studují od února. Student získá titul Bakalář (psáno Bc. Před jménem), který je akreditovaný v České republice.

Jaké bakalářské obory můžete na VŠKE studovat?

Kdy bude studium ukončeno a jak dlouho trvá?

Bakalářské studium trvá 3 roky, a pokud student začne studovat od února, skončí přesně za 3 roky od začátku studia, tedy opět v únoru.

Mám vystudovanou vyšší odbornou školu. Jak dlouho studium trvá?

Záleží na oboru, který máte vystudovaný. Nejlepší je, přijít se osobně zeptat. Většinou u ekonomických oborů trvá ukončení studia cca 1-2 roky, podle toho, jak moc je vaše dosažené vzdělání v souladu s naším studijním programem.

Chci studium věnovat jako dárek, jak postupovat?

Napište nám na studijni@vske.cz. Po registraci studenta (vašeho obdarovaného) Vám připravíme poukaz v obálce. Poukazy mohou, jsou připraveny s Vaším věnováním nebo citátem. Darovat je možné 1 rok studia v hodnotě 40 000 Kč, nebo podle Vašich požadavků. Napište tedy Janě Stejskalové na studijni@vske.cz nebo volejte +420 515 917 601 a vše pro Vás připravíme.

Co musíte udělat, aby jste začali studovat? 

Stačí vyplnit nezávaznou přihlášku nebo kliknout na online přihlášku (potřebujete maturitní vysvědčení a občanský průkaz/pas), vyplnit ji a studijní oddělení se Vám ozve.

Nezávazná přihláška

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

GFX | /obsah/banery | online-prihlaska-zelene.png