Proč VŠKE

1. důvod

Sídlíme v centru Brna. Zájemcům přednášíme i anglicky. Jsme vstřícní k studentům.

více
2. důvod

Bez přijímacích zkoušek - probíhá jen motivační pohovor.

více
3. důvod

Kratší doba studia pro absolventy VOŠ.

více
4. důvod

Můžete bezplatně získat mezinárodní certifikát "Cisco Academy".

více
5. důvod

Můžete v rámci studia získat zbrojní průkaz.

6. důvod

Máme Erasmus a podpoříme Vás, budete-li chtít vyjet do zahraničí.

více
7. důvod

V rámci studentského života (seznamovací, vánoční a absolventský večírek, ples, sjíždění vody) jsme se studenty i absolventy v neformálním kontaktu.

8. důvod

Zdarma jednoduché právní, ekonomické a psychologické konzultace

3. mezinárodní konference - 2014

V říjnu 2014 proběhl již 3. ročník mezinárodní vědecké konference na téma „Aktuální sociální a ekonomické otázky evropské společnosti“. Tato konference navazuje na tradiční konferenci VŠKE „Ekonomika a právo – synergie nebo antagonismus?“ a představuje tak současně její osmý ročník. Témata konference byla zaměřena na vývoj společnosti, myšlenek a trendů v oblasti ekonomiky, práva, managementu a společenských věd.
Konference se zúčastnili nejen akademici VŠKE, kteří využili konference mimo jiné k prezentaci výstupů svých zahraničních stáží, ale především akademičtí pracovníci z dalších institucí. Čestným hostem konference byla paní Georgiana Turculet, Ph.D. z Central Europian Universtity, která přednesla příspěvek s tématem International migration. An overview presenting ways forward from the open versus closed borders dichotomous view.
Konference zahrnovala i sekci určenou prezentacím studentů, kteří absolvovali zahraniční stáž podpořenou z projektu OP VK Inovace výuky VŠKE.
Sborník se všemi příspěvky naleznete zde

Program konference
Sborník konference 2014