Proč VŠKE

1. důvod

Sídlíme v centru Brna. Zájemcům přednášíme i anglicky. Jsme vstřícní k studentům.

2. důvod

Bez přijímacích zkoušek - probíhá jen motivační pohovor.

3. důvod

Kratší doba studia pro absolventy VOŠ.

4. důvod

Můžete bezplatně získat mezinárodní certifikát "Cisco Academy".

5. důvod

Můžete v rámci studia získat zbrojní průkaz.

6. důvod

Máme Erasmus a podpoříme Vás, budete-li chtít vyjet do zahraničí.

7. důvod

V rámci studentského života (seznamovací, vánoční a absolventský večírek, ples, sjíždění vody) jsme se studenty i absolventy v neformálním kontaktu.

8. důvod

Zdarma jednoduché právní, ekonomické a psychologické konzultace

ShopAlike Idea Award 2015

Jsi student vysoké školy a hledáš jak projevit svoji kreativitu ? Zúčastni se soutěže ShopAlike Idea Award 2015 a vyhraj 25 000 Kč.

Stipendijní program ShopAlike Idea Award 2015 je pro všechny studenty, kteří se zajímají o podnikání, mají podnikatelské nebo jiné neotřelé a kreatívní nápady. Student, který se zúčastní studentské soutěže ShopAlike Idea Award 2015 má možnost vyhrát finanční odměnu 25 000 Kč na podporu svých nápadů!
Co je potřeba udělat?
Stačí napsat výstižnou strukturovanou práci v bodech o rozsahu maximálně 2500 slov na libovolné téma. Práce musí být odevzdaná v angličtině.
Může se jednat o nápad na novou aplikaci, inovativní produkt, atypický online obchod, nebo o novou funkci, která pomůže změnit svět! Zajímají nás neotřelé nápady, vize, či
strategie! Nápad musí být reálný, proveditelný a atraktivní pro cílovou skupinu. Nápady typu “letiště UFO” bohužel vyhodnocovat nebudeme, i když budou sebevíc vtipné. Zároveň by se mělo jednat o vlastní nápad a ne o nápad někoho jiného.

Kdo může poslat svůj nápad?
Soutěže se mohou zúčastnit všichni studenti vysokých a vyšších odborných škol.
Podmínkou je aby škola publikovala informaci o stipendijním programu na webových
stránkách školy nebo fakulty. Výherci se pro vyplacení odměny budou muset prokázat
naskenovaným platným studentským průkazem či potvrzením o studiu.