Vysoká škola Karla Engliše - Dálkové studium VŠ Brno

Kurzy pro veřejnost

Cisco Academy pro studenty

Certifikace úrovně CCNA a CCNP

Informace

Cisco Academy pro veřejnost

Certifikace úrovně CCNA a CCNP

Informace

Bezpečnostní kurzy

E-learningové bezpečnostní kurzy

Informace
 • Vzdělání, které se hodí

  Chceme být stabilní vzdělávací institucí poskytující studentům/kám takové vzdělání, které napomáhá jejích skvělému profesnímu uplatnění s přihlédnutím k jejich dalším zájmům a rozvoji. To vše díky transferu "know-how" a "best practices" pedagogů i odborníků z praxe. Zjišťujeme kontinuálně potřeby trhu práce v oblasti kompetenčního profilu absolventů/ek, uvědomujeme si dynamiku vývoje nejen podnikatelského, ale obecně společenského prostředí, kterou uvádíme v soulad s jejich potřebami, očekáváními a možnostmi.
  To vše s ohledem na jejich celoživotní rozvoj a vzdělávání. Klademe důraz na odbornost, a také na vysokou pedagogickou erudici našich akademických pracovníků.

  více informací

 • Individuální přístup s historií

  Vysoká škola Karla Engliše působí v oblasti vzdělávání již celou řadu let a za svou hlavní výhodu považujeme individuální přístup ke studentům. Jsme vysokou školou nejen pro čerstvé absolventy/ky středních a vyšších odborných škol, ale i pro absolventy s „dřívějším datem“ maturity.
  Studovat vysokou školu lze v denní nebo kombinované formě studia. Díky individuálnímu přístupu ke studentům u nás mohou v kombinované formě studia (dálkové studium) studovat zaměstnaní lidé, podnikatelé či podnikatelky, rodiče s malými dětmi nebo třeba rodiče našich prezenčních studentů.

  více informací

Novinky

Přednáška u Davida Rusňáka
13.12.2016
Letní semestr zahájíme přednáškou Davida Rusňáka, majoritního akcionáře investiční skupiny DRFG a.s. To si opravdu nenechejte ujít!
Předání akcie
08.12.2016
Slavnostní předání akcie Vysoké školy Karla Engliše, a.s. Regionální hospodářské komoře Brno, která se stala naším akcionářem za účasti Ing. Vladimíra Dlouhého, prezidenta HK ČR.
Návštěva prezidenta Hospodářské Komory ČR
08.12.2016
Ve čtvrtek 8.12. měla naše akademická půda tu čest přivítat prezidenta HK ČR Vladimíra Dlouhého! Děkujeme všem přítomným za dotazy a účast. Jsme moc rádi, že jste si to i s majitelem školy a profesionálním byznysmanem, Ladislavem Chodákem a naším panem rektorem, Zdeňkem Koudelkou, užili!
Podnikatelská konference
22.11.2016
Ve spolupráci s AIESEC Vás jako partner akce zveme za zvýhodněné vstupné! pro studentky VŠKE je paltná cena 333 Kč namísto 555 Kč! Stačí do poznámky napsat promo kód: PARTNER - VŠKE