Vysoká škola Karla Engliše - Dálkové studium VŠ Brno

Kurzy pro veřejnost

Cisco Academy pro studenty

Certifikace úrovně CCNA a CCNP

Informace

Cisco Academy pro veřejnost

Certifikace úrovně CCNA a CCNP

Informace

Bezpečnostní kurzy

E-learningové bezpečnostní kurzy

Informace
 • Vzdělání, které se hodí

  Chceme být stabilní vzdělávací institucí poskytující studentům/kám takové vzdělání, které napomáhá jejích skvělému profesnímu uplatnění s přihlédnutím k jejich dalším zájmům a rozvoji. To vše díky transferu "know-how" a "best practices" pedagogů i odborníků z praxe. Zjišťujeme kontinuálně potřeby trhu práce v oblasti kompetenčního profilu absolventů/ek, uvědomujeme si dynamiku vývoje nejen podnikatelského, ale obecně společenského prostředí, kterou uvádíme v soulad s jejich potřebami, očekáváními a možnostmi.
  To vše s ohledem na jejich celoživotní rozvoj a vzdělávání. Klademe důraz na odbornost, a také na vysokou pedagogickou erudici našich akademických pracovníků.

  více informací

 • Individuální přístup s historií

  Vysoká škola Karla Engliše působí v oblasti vzdělávání již celou řadu let a za svou hlavní výhodu považujeme individuální přístup ke studentům. Jsme vysokou školou nejen pro čerstvé absolventy/ky středních a vyšších odborných škol, ale i pro absolventy s „dřívějším datem“ maturity.
  Studovat vysokou školu lze v denní nebo kombinované formě studia. Díky individuálnímu přístupu ke studentům u nás mohou v kombinované formě studia (dálkové studium) studovat zaměstnaní lidé, podnikatelé či podnikatelky, rodiče s malými dětmi nebo třeba rodiče našich prezenčních studentů.

  více informací

Novinky

Setkání s europoslankyní
07.06.2016
Pozvánka pro naše studenty na setkání s europoslankyní Martinou Dlabajovou 17. června 2016 v Brně.
Studenti VŠKE absolvovali Cisco academii
28.04.2016
26. dubna proběhly na VŠKE závěrečné zkoušky dvousemestrálního kurzu „Routing and Switching“, který proběhl v rámci výuky Cisco akademie.
Přednáška dr. Bärbel Holbein z University v Brémách
19.04.2016
Dne 18.4.2016 se v rámci programu Erasmus+ uskutečnila přednáška dr. Bärbel Holbein z University v Brémách na téma inovativního managementu ve farmaceutickém průmyslu. Bylo to "sehr gut", byť některé závažnost tématu zmohla.
Studenti diskutovali, v čem spočívá úspěch firmy
14.04.2016
12. dubna 2016 Ing. Michal Postrepčiak, produktový specialista společnosti K2 atmitec, besedoval se studenty VŠKE na téma "Podnikový software jako základ úspěšné firmy". Cílem besedy bylo prakticky ukázat, jak se v podnikové praxi používají technologie přednášené v předmětu Informační systémy podniku, Důraz byl kladen na procesní a workflow diagramy, využití údajů z podnikové databáze pro tvorbu manažerských reportů a dashboardů a použití OLAP (Online Analytical Processing) pro potřeby managementu.