Vysoká škola Karla Engliše - Dálkové studium VŠ Brno

Kurzy pro veřejnost

Cisco Academy pro studenty

Certifikace úrovně CCNA a CCNP

Informace

Cisco Academy pro veřejnost

Certifikace úrovně CCNA a CCNP

Informace

Bezpečnostní kurzy

E-learningové bezpečnostní kurzy

Informace
 • Vzdělání, které se hodí

  Chceme být stabilní vzdělávací institucí poskytující studentům/kám takové vzdělání, které napomáhá jejích skvělému profesnímu uplatnění s přihlédnutím k jejich dalším zájmům a rozvoji. To vše díky transferu "know-how" a "best practices" pedagogů i odborníků z praxe. Zjišťujeme kontinuálně potřeby trhu práce v oblasti kompetenčního profilu absolventů/ek, uvědomujeme si dynamiku vývoje nejen podnikatelského, ale obecně společenského prostředí, kterou uvádíme v soulad s jejich potřebami, očekáváními a možnostmi.
  To vše s ohledem na jejich celoživotní rozvoj a vzdělávání. Klademe důraz na odbornost, a také na vysokou pedagogickou erudici našich akademických pracovníků.

  více informací

 • Individuální přístup s historií

  Vysoká škola Karla Engliše působí v oblasti vzdělávání již celou řadu let a za svou hlavní výhodu považujeme individuální přístup ke studentům. Jsme vysokou školou nejen pro čerstvé absolventy/ky středních a vyšších odborných škol, ale i pro absolventy s „dřívějším datem“ maturity.
  Studovat vysokou školu lze v denní nebo kombinované formě studia. Díky individuálnímu přístupu ke studentům u nás mohou v kombinované formě studia (dálkové studium) studovat zaměstnaní lidé, podnikatelé či podnikatelky, rodiče s malými dětmi nebo třeba rodiče našich prezenčních studentů.

  více informací

Novinky

Přednáška Ivo Valenta
24.03.2017
dovolujeme si Vás pozvat na jednu z nejzajímavějších přednášek letního semestru! Přijďte se setkat s majitelem skupiny Synot, senátorem a podnikatelem Ivo Valentou.
Soutěž o nejlepší BP
26.02.2017
Napiš nejlepší bakalářskou práci a vyhraj 5000 Kč.
Host Michal Olbert
24.02.2017
V pondělí zavítá na VŠKE majitel online agentury In creative, Michal Olbert a objasní nám taje AdWords a Sklik! V pondělí večer, od 18:30! přijďte a dozvíte se to, co zajímá každou firmu, která má webové stránky a mnohem víc :)
Rozjeli jsme projekty
14.02.2017
Rozjeli jsme projekty! Najdeš je ve STAGu v seksi Dokumenty (vlevo nahoře). Přidej se do týmu a získej cenné zkušenosti z praxe! Najdi téma, které Tě baví: marketing, bezpečnost, obchod, výroba, HR, IT. Jdi do toho. Checkuj nástěnku a Dokumenty, neboť projekty budou stále přibývat!!!