Vysoká škola Karla Engliše - Dálkové studium VŠ Brno

Novinky

Student Radek Řehoř v Blesku
21.11.2017
Náš student Radek Řehoř byl 17.11. 2017 v Blesku!
Ludvík Juříček vydal vědeckou monografii
07.11.2017
Vědecká monografie s názvem „Ranivá balistika. Technické, soudnělékařské a kriminalistické aspekty“ autorského kolektivu vedeného doc. Ing. Ludvíkem Juříčkem, Ph.D. akademického pracovníka Ústavu bezpečnosti Vysoké školy Karla Engliše, a.s. v Brně.
24.10.2017
Náš student Radek Řehoř byl 21.10. 2017 v Právu!
05.10.2017
Vysoká škola Karla Engliše v Brně a Vyšší odborná škola Uherské Hradiště podepsaly 4. 10. 2017 smlouvu o spolupráci ve vzdělávání a možnosti studentů VOŠ Uherské Hradiště pokračovat ve studiu na VŠKE.

Kurzy pro veřejnost

Cisco Academy pro studenty

Certifikace úrovně CCNA a CCNP

Informace

Cisco Academy pro veřejnost

Certifikace úrovně CCNA a CCNP

Informace

Bezpečnostní kurzy

E-learningové bezpečnostní kurzy

Informace
 • Vzdělání, které se hodí

  Chceme být stabilní vzdělávací institucí poskytující studentům/kám takové vzdělání, které napomáhá jejích skvělému profesnímu uplatnění s přihlédnutím k jejich dalším zájmům a rozvoji. To vše díky transferu "know-how" a "best practices" pedagogů i odborníků z praxe. Zjišťujeme kontinuálně potřeby trhu práce v oblasti kompetenčního profilu absolventů/ek, uvědomujeme si dynamiku vývoje nejen podnikatelského, ale obecně společenského prostředí, kterou uvádíme v soulad s jejich potřebami, očekáváními a možnostmi.
  To vše s ohledem na jejich celoživotní rozvoj a vzdělávání. Klademe důraz na odbornost, a také na vysokou pedagogickou erudici našich akademických pracovníků.

  více informací

 • Individuální přístup s historií

  Vysoká škola Karla Engliše působí v oblasti vzdělávání již celou řadu let a za svou hlavní výhodu považujeme individuální přístup ke studentům. Jsme vysokou školou nejen pro čerstvé absolventy/ky středních a vyšších odborných škol, ale i pro absolventy s „dřívějším datem“ maturity.
  Studovat vysokou školu lze v denní nebo kombinované formě studia. Díky individuálnímu přístupu ke studentům u nás mohou v kombinované formě studia (dálkové studium) studovat zaměstnaní lidé, podnikatelé či podnikatelky, rodiče s malými dětmi nebo třeba rodiče našich prezenčních studentů.

  více informací